Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

Daniel

Administrator

10264469
Skąd: Bilesko - Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Runaway II The Dream of The Turtle

Runaway 2: The Dream of the Turtle
Runaway 2: The Dream of the Turtle - to kontynuacja znanej i dobrej przygodówki Runaway. Przyznać trzeba, że gra jest REWELACYJNA. Spełnia wszelkie wymagania wielbicieli gier przygodowych... ale po kolei.

Głównym bohaterem gry jest Brian, który po uratowaniu swojej przyjaciółki w pierwszej części gry wypoczywa sobie w ciepłych krajach. Gina postanawia pewnego dnia odwiedzić wyspę. W czasie wycieczki oboje z Brianem muszą ewakuować się z samolotu. Brian ocalał z wypadku i wyrusza na poszukiwanie swojej przyjaciółki Giny.

Grafika, jak wspominałem wcześniej, jest przepiękna. Całość rysowana jest w 2D. Gra - chyba jako pierwsza z przygodówek rysowanych 2D przygotowana została do rozdzielczości 1024 piksele, dzięki czemu ekrany są bardzo wyraźne i szczegółowe. Animacje przerywnikowe także są wspaniale przygotowane i również w 2D.

Podobnie jak w pierwszej części grze towarzyszy wspaniała rockowa muzyka z wokalem nagrana przez profesjonalny zespół.

Gra została wydana w wersji polskiej - ja jednak grałem w angielską wersję. Dialogi mówione, jak i efekty specjalne są na najwyższym poziomie.

Cóż dodać na zakończenie - jeszcze raz wypada powtórzyć REWELACJA! Nadzieja dla wszystkich wielbicieli klasycznych przygodówek, że gatunek ten jeszcze nie umiera.


Jeśli Ci pomogłem...spodobał Ci sie mój post, temat lub poprostu chcesz mi dać punkt kliknij na + pod moim avatraem

[img]http://i29.tinypic.com/qqpjpf.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifaworld.pun.pl www.zryteberety.pun.pl www.kznunivrze.pun.pl www.czikitamenager2011.pun.pl www.poko-gp.pun.pl