Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

Daniel

Administrator

10264469
Skąd: Bilesko - Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 100
Punktów :   
WWW

PsychoToxic

Psychotoxic

Nośnik: 1 DVD | Tryby Gry: single oraz multiplayer
Wymagania wiekowe: 16 lat | Cena: brak danych
Psychotoxic przedstawia mroczną wizję świata w roku 2022, kiedy to wojna nuklearna wyniszczyła ludzkość taką, jaką ją do tej pory znano. Gra zawiera również elementy mrocznego, magicznego świata – znanego np. z Devil Inside. Celem głównej bohaterki - Angie Prophet – jest uratowanie świata przed całkowitą zagładą, która ma zapewnić Czwarty Jeździec Apokalipsy – maszyna wpływająca na umysły ludzkie, wywołując w nich agresję... W arsenale bohaterki znajdują się takie bronie jak pistolety, karabiny maszynowe czy wyrzutnie rakiet. Angie potrafi jednak rzucać czary oraz „przenikać” do ludzkich umysłów. Podczas przechodzenia 20 różnorodnych etapów, pokonamy różnego rodzaju przeciwników, jak np. zombie, mutanty czy zwykli, szaleni ludzie.


Jeśli Ci pomogłem...spodobał Ci sie mój post, temat lub poprostu chcesz mi dać punkt kliknij na + pod moim avatraem

[img]http://i29.tinypic.com/qqpjpf.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifaworld.pun.pl www.zryteberety.pun.pl www.poko-gp.pun.pl www.21-kr.pun.pl www.kznunivrze.pun.pl