Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

Daniel

Administrator

10264469
Skąd: Bilesko - Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Advent Rising

Nośnik: 2 CD | Tryby Gry: singleplayer
Wymagania wiekowe: 16 lat | Cena: brak danych
Advent Rising to pierwsza trylogia action/adventure w historii gier, przedstawiona w oszałamiającym kinowym stylu, dostarczająca bezprecedensową rozmaitość doświadczeń z gry. Zbudowana na silniku Unreal Warfare, daje możliwość rozrywki na najwyższym poziomie.

Gracz wciela się w postać kolesia o imieniu Gideon Wyeth, który wplątuje się w międzygalaktyczne zamieszanie. Wśród kosmitów istnieje mit, że ludzie są pradawną rasą potrafiącą czynić niesamowite rzeczy i jako jedyni jesteśmy w stanie przywrócić balans we wszechświecie. Z czasem legenda o potężnej rasie ziemian ożyje w osobie Gideona, ponieważ zdobędzie on przeróżne umiejętności pozwalające na pozbywanie się z powierzchni galaktyki złej rasy zwanej Seekers. Traktują oni ludzi jak potencjalne zagrożenie dla ich przyszłego imperium, więc postanawiają nas zniszczyć.

Podczas walki z hordami przeciwników główny bohater pośłuży się nie tylko bronią palną i różnego rodzaju granatami, lecz także umiejętnościami paranormalnymi. Z czasem nauczy się władać swym ciałem znacznie lepiej niż nawet najpotężniejszą giwerą. Gra stanie się wówczas niezwykle dynamiczną nawalanką, zapewniającą mnóstwo przyjemnie odstresowującej zabawy. Kolejne części przygód Gideona będą pojawiać się prawdopodobnie co roku!


Jeśli Ci pomogłem...spodobał Ci sie mój post, temat lub poprostu chcesz mi dać punkt kliknij na + pod moim avatraem

[img]http://i29.tinypic.com/qqpjpf.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rm-nysa.pun.pl www.gierki.pun.pl www.liceum33.pun.pl www.przymierze-rom.pun.pl www.gw.pun.pl