Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

Daniel

Administrator

10264469
Skąd: Bilesko - Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 100
Punktów :   
WWW

The Hulk

The Hulk

Nośnik: 3 CD | Tryby Gry: singleplayer
Wymagania wiekowe: 16 lat | Cena: 99.90
Akcja gry zaczyna się zaraz po wydarzeniach, jakie mają miejsce w filmie. Skromny naukowiec, Bruce Banner wciąż próbuje pozbyć się swojego drugiego ja, w czym przeszkadzają mu okoliczności oraz The Leader, pragnący odkryć tajemnicę zdolności Hulka, by wykorzystać ją w swoim celu. Na gracza oczekuje 30 poziomów wykorzystujących lokacje znane z filmu, potężni przeciwnicy, znani z komiksów o Hulku, jak Half Life, Flux, czy Rampage, oraz niezwykła historia opowiedziana głosem Erica Bany, kreującego postać Bannera w filmie, który zgodził się także użyczyć głosu swojemu komputerowemu odpowiednikowi.

ZALETY:

- dwa typy rozgrywki, zależne od tego, czy prowadzona jest postać Hulka, czy Bruce’a Bannera;
- 30 dużych, bardzo szczegółowych poziomów;
- w pełni interaktywne środowisko gry pozwalające na używanie lub niszczenie wszystkiego, co jest widoczne na ekranie;
- 25 ciosów specjalnych dostępnych dla Hulka;
- zapierające dech w piersiach pojedynki z superłotrami;
- oryginalne głosy aktorów z filmu, które zostały użyczone postaciom z gry;


Jeśli Ci pomogłem...spodobał Ci sie mój post, temat lub poprostu chcesz mi dać punkt kliknij na + pod moim avatraem

[img]http://i29.tinypic.com/qqpjpf.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.voca-parlour.pun.pl www.acyl.pun.pl www.kwadratowadolina.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl www.kolejkamarecka.pun.pl