Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

|xXx|ZioMall|xXx|

Administrator

3508620
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 15
Punktów :   

Diablo 2

Jest to gra RPG/przygodowka, w ktorej mamy mozliwosc wybrania pomiedzy 5 klasami postaci (z dodatkiem 7) i wyruszenia za poteznym Diablo, ktory chce zawladnac swiatem i zniszczyc cale dobro na nim. W grze sa 4 akty (z dodatkiem 5) i na koncu kadego musimy zabic jakiegos poteznego przeciwnika. W 3 akcie mamy juz do czynienia z jednym z braci Diablo. Gra ma niezbyt zaskakujaca grafike ale nadrabi to fabula i grywalnoscia. Przeszedlem ja 2 razy i od razu mowie ze to trudne:D hehe polecam... Jest tez mozliwosc gry przez net-a (battle.net) lecz potrzeba do tego oryginalnej gry-nie jest droga. Zostaje zawsze mozliwosc gry przez Hamachi- ja z tego korzystam i gram z kumplem:D


Co jest?? pomogłem Ci?? to teraz Ty pomoz mnie!! kliknij na plus pod moim avatarem xD

Offline

 

#2 Dzisiaj 10:21

Urwis

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Diablo 2

A możesz mi wytłumaczyć dokładnie jak się tworzy taką sieć w hamachi, w jaki sposób inni mają dołączyć??
Poprostu prosiłbym Cię o to abyś mógł mi napisać krok po kroczku wszystkie procedury jakie trzeba wykonać aby zagrać przez hamachi, bo ja w tych sprawach jestem kompletnie zielony ;(.
Ciekawi mnie jeszcze to czy aby zagrac trzeba mieć konkretną wersję patcha czy jest to obojętnę??
Z góry bardzo slicznie dziękuje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fajnizklasy1d.pun.pl www.bakugan-rpg.pun.pl www.sony-ericsson.pun.pl www.radzynfifa08.pun.pl www.xiaolin.pun.pl