Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

Daniel

Administrator

10264469
Skąd: Bilesko - Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Turok

Turok

Nośnik: 1 DVD | Tryby Gry: single oraz multiplayer
Wymagania wiekowe: 18 lat | Cena: brak danych
Turok to kolejna część strzelanki, w której główne skrzypce grają krwiożercze dinozaury. Podobnie jak w edycjach poprzednich kierujemy poczynaniami twardziela o nazwisku Turok, który świetnie posługuje się bronią i bez problemu eliminuje wszelkie napotkane komplikacje.

Fabuła Turok śledzi losy wspomnianego wcześniej mężczyzny o imieniu Joseph Turok. Należy on do elitarnej jednostki komandosów, która zostaje wysłana w celu wyeliminowania groźnego terrorysty zwanego Roland Cain. Niestety nie wszystko idzie tak jak powinno i nasz protegowany rozbija się na planecie docelowej zamiast delikatnie na niej wylądować, wypełnić zadanie i szybko zniknąć. W tym momencie musimy rozpocząć walkę o życie i przy okazji postarać się zrealizować powierzoną misję.

Na szczęście Turok posiada w swoim arsenale całkiem sporo ciekawych pukawek, przy pomocy których szybko eliminuje napotkanych oponentów. Mamy do dyspozycji nie tylko nowoczesne pukawki, lecz również łuk oraz bardzo przydatny nóż. Przy ich pomocy szybko uporamy się z napotkanymi oponentami i wyjaśnimy zagadkę planety oraz Caina!

Prócz trybu dla pojedynczego gracza, Turok oferuje także rozgrywkę wieloosobową.


Jeśli Ci pomogłem...spodobał Ci sie mój post, temat lub poprostu chcesz mi dać punkt kliknij na + pod moim avatraem

[img]http://i29.tinypic.com/qqpjpf.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kznunivrze.pun.pl www.czikitamenager2011.pun.pl www.fifaworld.pun.pl www.21-kr.pun.pl www.zryteberety.pun.pl